Veći dio Podgorice bio bez vode

Radio Titograd

18.07.2025, 10:08h

< 1 min

Foto:Radiotitograd.me

 

Zbog problema sa napajanjem električnom energijom vodoizvorišta Mareza u nekoliko podgoričkih naselja jutros nije bilo vode.

“Obavještavamo vas da je došlo do prekida u snabdijevanju električnom energijom crpne stanice Mareza i da je zbog navedenog došlo do prekida u vodosnabdijevanju. Ekipe CEDIS-a su brzo otklonile kvar i ponovo je uspostavljeno redovno vodosnabdijevanje potrošača”, saopšteno je za CdM iz DOO “Vodovod i kanalizacija.

Od ranih jutarnjih sati bez vode su ostali potrošači u Bloku 5, Bloku 6, na Pobrežju, kao i dio grada kod Rimskog trga, kao i mještani Bulevara Ivana Crnojevića, ulica Marka Miljanova, Vaka Đurovića, crnogorskih serdara.

I dio grada ispod brda Gorica (Beogradska ulica, Ulcinjska ulica) nije imao vodu jutros.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Magazin, Titogradske vijesti, top2,

06:10h

Sport, Titogradske vijesti, top1

23.06.2026. u 21:05h

Titogradske vijesti, top2

23.06.2026. u 16:33h

Skip to content