Na GP Božaj uhapšen albanski državljanin, oduzet BMW X5

Radio Titograd

26.05.2025, 09:16h

< 1 min

Foto:UP

 

Policija je saopptila da su na graničnom prelazu Božaj, kontrolisali G.T.(31) albanskog državljanina, koji je upravljao vozilom marke BMW X5.

“U saradnji sa službenicima Fronteksa izvršena je detaljna kontrola vozila na drugoj liniji provjera prilikom koje su uočene nepravilnosti koje ukazuju na osnovanu sumnju u manipulisanje broja šasije. Predmetno vozilo je privremeno oduzeto radi sprovođenja daljih provjera”, navodi policia.

Sa događajem je upoznat dežurni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Podgorici, po čijem je nalogu nakon prikupljenih obavještenja G.T. uhapšen zbog sumnje da je izvršio krivično djelo falsifikovanje isprave.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Skip to content