Konatar: Spajićeva priča o “megaprojektima” simpatična, ali djela traumatična

Radio Titograd

25.03.2025, 12:47h

< 1 min

Foto:GP URA

 

Poslanik GP URA Miloš Konatar poručio je građanima da ubrzo očekuju novo zaduženje Vlade premijera Milojka Spajića.

On je na platformi X napisao da je Spajićeva priča o “megaprojektima” simpatična, ali su djela traumatična.

“Kad čujete premijera da priča o ‘megaprojektima’, japanskoj milijardi u Pljevljima, Veljem brdu ili evropskom Dubaiju u Ulcinju, pogledajte da nije opet zadužio Crnu Goru za stotine miliona eura”, napisao je Konatar.

Tvrdi da građani mogu ubrzo očekivati novo zaduženje Vlade.

Izvor:RTCG

Podijeli na:

Video hit dana,

17:31h

Sport, Titogradske vijesti, top1

17.06.2026. u 16:35h

Titogradske vijesti, top1

17.06.2026. u 16:27h

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 14:14h

Skip to content