DPS se u ponedjeljak vraća u parlament

Radio Titograd

16.03.2025, 07:15h

< 1 min

Foto:RTCG

 

Poslanici DPS-a nakon postignutog sporazuma sa Vladom, vratiće se u ponedeljak u parlament, potvrđeno je portalu RTCG. Ovim je prekinuta višemjesečna kriza u crnogorskom parlamentu.

Nakon potpisivanja ovog sporazuma, kako se ističe u istom, strane se obavezuju na normalizaciju političke situacije i ponovno uspostavljanje funkcionalnosti Skupštine.

 

 

Izvor:RTCG

Podijeli na:

Video hit dana,

17:31h

Sport, Titogradske vijesti, top1

17.06.2026. u 16:35h

Titogradske vijesti, top1

17.06.2026. u 16:27h

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 14:14h

Skip to content