Donja Gorica: Bačen eksploziv u dvorištu službenika kazneno popravnog doma

Radio Titograd

13.08.2019, 00:00h

< 1 min

U dvorištu kuće službenika kazneno popravnog doma M.S. u Donjoj Gorici, jutros je aktivirana eksplozivna naprava.

Policija se nije oglašavala ovim povodom, te još nema informacije o šteti, ali se zna da nema žrtava.

Prije manje od mjesec je na Zabjelu zapaljen automiobil  službenika Uprave za izvršenje krivičnih sankcija I.K.

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

07.06.2026. u 18:53h

Titogradske vijesti, top2

07.06.2026. u 16:13h

Titogradske vijesti, top2

07.06.2026. u 12:45h

21.05.2026. u 19:52h

21.05.2026. u 19:52h

Skip to content