Donja Gorica: Bačen eksploziv u dvorištu službenika kazneno popravnog doma

Radio Titograd

13.08.2019, 00:00h

< 1 min

U dvorištu kuće službenika kazneno popravnog doma M.S. u Donjoj Gorici, jutros je aktivirana eksplozivna naprava.

Policija se nije oglašavala ovim povodom, te još nema informacije o šteti, ali se zna da nema žrtava.

Prije manje od mjesec je na Zabjelu zapaljen automiobil  službenika Uprave za izvršenje krivičnih sankcija I.K.

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top1, Uncategorized

24.06.2026. u 16:32h

Titogradske vijesti, top2

24.06.2026. u 16:26h

Sport, Titogradske vijesti, top1,

14:35h

Skip to content