Bečić: Kolašin treba da bude jedan od motora razvoja Crne Gore

Radio Titograd

27.08.2019, 00:00h

< 1 min

ider Demokrata Aleksa Bečić u ime Demokratske Crne Gore i u svoje ime, svim Kolašinkama i Kolašincima čestitao je Dan opštine.

“Kolašin, kao grad bogate istorije, kulture i tradicije, sa ogromnim turističkim potencijalima i prirodnim ljepotama, treba da bude jedan od motora razvoja Crne Gore. Opština koja predstavlja kapiju sjevera države, zaslužuje da bude prostor u koji se mnogo više i odgovornije investira, prostor kome se ljudi vraćaju i privređuju u uređenom i savremenom sistemu.

Kolašin, kao grad kome su priroda i ljudi zagarantovali svijetlu budućnost ne smije biti u kandžama profitera, koji svoj interes stavljaju ispred interesa naroda.

Uvjeren sam da će Kolašin opet biti bedem slobode. To ćemo postići trudom i radom, koji su Demokrate spremne nesebično da pruže, kako bi zajednički Kolašin učinili boljim mjestom za život.

Stoga, uz ubjeđenje u brze promjene u cilju napretka Kolašina, još jednom čestitam Dan opštine”, naveo je Bečić. 

 

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Video hit dana,

17:31h

Sport, Titogradske vijesti, top1

17.06.2026. u 16:35h

Titogradske vijesti, top1

17.06.2026. u 16:27h

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 14:14h

11.06.2026. u 17:01h

11.06.2026. u 17:01h

Skip to content