Sva komunikacija sa sužbama Glavnog grada poštom ili mailom

Radio Titograd

25.03.2020, 00:00h

< 1 min

U skladu sa naredbma i preporukama Vlade Crne Gore za suzbijanje epidemije koronavirusa, svi organi i službe Glavnog grada će do daljnjeg komunikaciju sa građanima obavljati putem pošte ili maila, saopšteno je iz Glavnog grada.

''Napominjemo da će šalteri raditi od 8 do 12 sati samo za hitne potrebe'', naveli su.

Poručuju da se svi građani za dodatne informacije mogu obratiti mailom ili preko besplatne linije O80/081-081, info@podgorica.me .

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Magazin, Titogradske vijesti, top2,

14:47h

Skip to content