Potvrđeno: Preminuli iz Istre bio inficiran koronavirusom

Radio Titograd

19.03.2020, 00:00h

< 1 min

U noći između utorka i srijedu u Istri je preminuo muškarac koji je bio u samoizolaciji zbog sumnje da je inficiran koronavirusom.

Kako je jutros u emisiji Hrvatskog radija 'U mreži Prvog' potvrdio direktor HZJZ-a Krunoslav Capak, preminuli je bio pozitivan na koronavirus.

“Ta je osoba bila u samoizolaciji. Tokom noći došlo je do pogoršanja i ta je osoba preminula. Sada slijedi dokazivanje koji je uzrok smrti. Sugerisana je hospitalizacija, ali je osoba to odbila. U ovom trenutku ne možemo govoriti je li ta osoba preminula zbog virusa. Prostori u kojima je boravila su dezinfikovani”, rekao je juče Aleksandar Stojanović iz Zavoda za javno zdravlje Istarske županije.

 

 

Izvor.antenam.net

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2,

08:32h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:59h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:57h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:49h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:47h

Titogradske vijesti, top1

14.06.2026. u 06:38h

Skip to content