Ostanimo doma i zbog njih

Radio Titograd

19.03.2020, 00:00h

< 1 min

“Oni ostaju na poslu radi nas. Nemaju priliku da budu s onima koje vole. Nemaju priliku ni da ostanu sami.
A tebi je teško biti u samoizolaciji? Ostanimo doma i zbog njih. Zaštitimo naše medicinske radnike, da bi oni štitili nas”, objavilo je Ministarstvo zdravlja na Fejsbuk profilu.

Ostani doma, poručuju iz Ministarstva zdravlja. 

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 11:34h

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 09:33h

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 09:28h

Titogradske vijesti, top2

17.06.2026. u 09:22h

Skip to content