“Oni ostaju na poslu radi nas. Nemaju priliku da budu s onima koje vole. Nemaju priliku ni da ostanu sami.
A tebi je teško biti u samoizolaciji? Ostanimo doma i zbog njih. Zaštitimo naše medicinske radnike, da bi oni štitili nas”, objavilo je Ministarstvo zdravlja na Fejsbuk profilu.
Ostani doma, poručuju iz Ministarstva zdravlja.
Izvor:antenam.net


