Njemačka: Balkanci “pali” zbog oružja

Radio Titograd

29.08.2019, 00:00h

< 1 min

Policija u Badeu u centralnoj Njemačkoj uhapsila je državljanina Srbije (24), BiH (34) i Holandije (25) sa velikim arsenalom oružja.

Oni su uhapšeni u srijedu popodne, kada je policija zaustavila vozilo u kojem su se nalazili i u njemu pronašla više komada oružja, automatske puške, pištolje, airsoft pušku, nekoliko komada boksera i noževa, prenosi Klix.

Kako se navodi, njih trojica su poznati policiji, a prilikom zaustavljanja vozač, državljanin Holandije, za pojasom je imao nož, a u džepu bokser, ali nije imao vozačku dozvolu.

Navodi se i da je državljanin Srbije kod sebe imao dvije vozačke dozvole od kojih nijedna nije pripadala njemu.

Državljanin BiH nije imao dozvolu za boravak u Njemačkoj.

 

 

 Izvor: Tanjug/B92

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 08:32h

Magazin, Titogradske vijesti, top2,

06:59h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:52h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:49h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

14.06.2026. u 06:47h

Skip to content