Tokom samita globalne inicijative „Zajedno njegujemo budućnost: Globalna koalicija za našu djecu“, održanog u Vašingtonu, imala sam srdačan razgovor sa prvom damom Sjedinjenih Američkih Država, Melanijom Tramp.
https://www.instagram.com/p/DWg3H_HiKLs/?utm_source=ig_web_copy_link
Razgovarale smo o značaju inicijativa koje doprinose dobrobiti djece i odgovornom oblikovanju digitalnog okruženja, kao i o potrebi snažnijeg partnerstva u stvaranju boljih prilika za buduće generacije.
Sa posebnim zadovoljstvom uputila sam joj poziv da posjeti Crnu Goru i upozna se ne samo sa njenim prirodnim ljepotama i bogatom kulturom, već i sa naporima koje ulažemo u razvoj obrazovanja i izgradnju sigurnog i podsticajnog okruženja za djecu i mlade.
Ovakvi susreti dodatno učvršćuju međunarodnu saradnju i potvrđuju zajedničku odgovornost da svako dijete odrasta u sigurnom, podsticajnom i pravednom okruženju.
Autor>radiotitograd.me


