Endi Marej dobio još jednu ćerku

Radio Titograd

08.11.2017, 00:00h

< 1 min

Britanski teniser Endi Marej izašao je na teren da odigra egzibicioni meč sa Rodžerom Federerom, tek nekoliko sati nakon što je njegova supruga Kim rodila devojčicu.

Mari i njegova supruga, koji su se venčali 2015. godine, već imaju jednu ćerku, Sofiju, koja se rodila prošle godine u februaru.

Čitava porodica je oduševljena“, kratko je prokomentarisala Širli Erskin, Marijeva baka.

izvor: RTS

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top1, Uncategorized

24.06.2026. u 16:32h

Titogradske vijesti, top2

24.06.2026. u 16:26h

Skip to content