Donacija Savića: U Opštu bolnicu u Bijelom Polju dopremljen respirator

Radio Titograd

26.03.2020, 00:00h

< 1 min

U Opštu bolnicu u Bijelom Polju dopremljen je respirator, koji je ovoj zdravstvenoj ustanovi za borbu protiv koronavirusa donirao Stefan Savić.

Proslavljenom crnogorskom reprezentativcu na donaciji u ime kolektiva bolnice zahvalila je direktorica te zdravstvene ustanove Biserka Bulatović.

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2,

17:25h

Titogradske vijesti, top2

26.06.2026. u 16:55h

Skip to content