Zamjenik gradonačelnika Podgorice Boris Spalević obišao je radove na asfaltiranju puteva u Piperima i selu Seoce, ocijenivši da se odvijaju planiranom dinamikom. Tom prilikom pohvalio je radnike koji, kako je naveo, uprkos temperaturama od gotovo 40 stepeni, predano i odgovorno obavljaju svoj posao.
“Danas sam, obilazeći teren u Piperima i selu Seoce, ustanovio da se radovi na asfaltiranju puteva teku planiranom dinamikom“, poručio je Spalević u objavi na društvenoj mreži Instagram.
Radove izvodi Eurozox d.o.o., a projekat finansiraju Ministarstvo javnih radova i Glavni grad Podgorica, uz, kako kaže, realizaciju Agencije za izgradnju i razvoj Podgorice.
Spalević je posebno pohvalio vrijedne radnike koji, prema njegovim riječima, uprkos temperaturi od gotovo 40°C, predano i odgovorno obavljaju svoj posao.
„Svaka čast na trudu i zalaganju“, zaključio je on.
Izvor: RTV Podgorice


