Od ponoći benzin skuplji tri, a eurodizel četiri centa

Radio Titograd

27.01.2025, 12:35h

< 1 min

Foto:Pixabay

 

Od ponoći će u Ctnoj Gori biti skuplje sve vrste goriva, saopšteno je iz Ministarstva rudarstva, nafte i gasa.

Litar obje vrste benziba biće skuplji tri centa, pa će BMB 98 koštati 1,54 eura, a BMB 95 1,50 eura.

Eurodizel će poskupiti četiri centa po litri i koštaće 1,43 eura.

Tri centa biće skuplji litar lož ulje i koštaće 1,39 eura.

“Saglasno odredbama Uredbe o načinu i visini elemenata na osnovu kojih se formiraju maksimalne cijene naftnih derivata naredni obračun će se obaviti 10. februara, a eventualno izmjenjene cijene naftnih derivata važiće od 11. februara”, kazali su iz Ministarstva.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2,

17:25h

Titogradske vijesti, top2

26.06.2026. u 16:55h

11.06.2026. u 16:18h

11.06.2026. u 16:18h

29.05.2026. u 18:37h

29.05.2026. u 18:37h

Skip to content