Milorad Mićko Žižić nije krio zadovoljstvo što je stigao do WBO Interkontinentalne titule prvaka u supersrednjoj kategoriji.
On je nokautom u drugoj rundi srušio Delalija Miledzija iz Gane.
“Nadam se da nisam razočarao. Donio sam veliki pojas Crnoj Gori, a napraviću još nešto, nisam star. U jednom trenutku sam bio neoprezan, ali bio sam dobro spreman, htio sam što prije da završim meč”, rekao je Žižić.
Mićko Žižić u velikom stilu stigao do WBO interkontinentalne titule
Poentirao je na kraju:
“Nije važno pasti, važno je ustati. Uradio sam ovo za moju porodicu, moje Nikšićane i moju jedinu Crnu Goru. Odmoriću nekoliko dana, pa krećem da se spremam za titulu WBO svjetsku titulu”, poručio je Žižić.


