Pijani Rus pao sa devetog sprata i nastavio da pije

Radio Titograd

21.11.2017, 00:00h

< 1 min

Muškarac iz Moskve napio se i pao sa devetog sprata, ali je i nakon toga nastavio da pije, pa je sasvim zaboravio zašto je zvao policiju.

Moskovljanin je popio toliko alkohola da se sapleo dok je pušio cigaretu i ispao kroz prozor svog stana na devetom spratu.

Pao je na beton, ali se samo izgrebao kotrljajući se prethodno niz krov. Zatim je pozvao policiju i vratio se u svoj stan.

Kada su se policajci najzad pojavili na njegovom pragu, on je već bio zaboravio šta se dogodilo.

Ljekari su pijanog čovjeka, ipak, odveli u bolnicu iz predostrožnosti, navodi “Ruski vjesnik”.

Prema podacima svjetskih organizacija, 3,3 miliona smrtnih slučajeva godišnje je u vezi sa alkoholizmom.

Alkohol uzrokuje više od 60 različitih vrsta bolesti koje ostavljaju značajne posljedice na pojedinca, ali i njihove porodice.

Rusi tradicionalno spadaju u sam vrh korisnika alkohola, a nerijetko su i na prvom mjestu, uprkos stalnim državnim kampanjama za manje konzumiranje alkoholnih pića, podsjećaju medicinski portali.

izvor: antena M

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top1,

13:49h

Titogradske vijesti, top1

23.09.2023. u 12:56h

Titogradske vijesti, top1

23.09.2023. u 12:33h

Titogradske vijesti, top1

23.09.2023. u 12:27h

Titogradske vijesti, top1

23.09.2023. u 10:43h

Skip to content