Na GP Sukobin oduzet automobil, od početka januara granična policija oduzela 14 vozila

Radio Titograd

25.01.2026, 15:32h

< 1 min

Foto:UP

 

Na graničnom prelazu Sukobin oduzet je automobil, saopštili su iz Uprave policije, dodajući da je od početka januara granična policija oduzela 14 vozila.

Naime, službenici Stanice granične policije I Ulcinj na graničnom prelazu Sukobin kontrolisali automobil marke “Renault” model “Capture” švajcarskih registarskih oznaka.

U trenutku kontrole automobilom je upravljao kosovski državljanin G.H. (44).

“Detaljnim provjerama policijski službenici utvrdili su da se vozilo potražuje od strane francuskih organa za sprovođenje zakona, te je oduzeto i predato na dalju nadležnost službenicima Odjeljenja bezbjednosti Ulcinj”, navode u saopštenju.

Ističu da su službenici granične policije u januaru, odnosno od početka godine do danas, ukupno oduzeli 14 vozila po raznim osnovama na više graničnih prelaza što je, zaključuju, rezultat kontinuiranih pojačanih aktivnosti službenika Sektora granične policije u cilju zaštite granica i građana.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

15.02.2026. u 20:23h

Titogradske vijesti, top2

15.02.2026. u 11:18h

Skip to content