Huter: Crnogorska policija asistirala srpskom državljaninu Mandiću u sramoćenju 13. jula

Radio Titograd

09.07.2025, 12:51h

< 1 min

Foto:Printscreen

 

Poslanik DPS-a Oskar Huter saopšto je da je policija sinoć na sraman i brutalan način intervenisala prema građanima kod Vile Gorica u Podgorici, koji su mirno protestovali i među kojima je bio veliki broj intelektualaca, građana starije populacije, kao i građana svih vjera i nacija.

“Sinoć je crnogorska policija asistirala srbijanskomm državljaninu Andriji Mandiću, u intstituinalizaciji šovinizma i sramoćenju 13. jula, što je jedini cilj četničkog vojvode, koji svakim svojim postupkom želi poniziti i obesmisliti sve ono što je crnogorsko”, kazao je Huter na današnjoj konferenciji za novinare.

Huter je poručio da Crna Gora nema svjetljijeg, a može se reći, ni svetijeg datuma nego što je to 13. jul.

“Takon je crnogorska policija sinoć postala saučesnik u ovom zlokobnom naumu i direktno se podredila tuđim interesima čiji je izvršilac Andrija Mandić, stajući protiv svojih građana”, istakao je on.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Video hit dana,

18:29h

Magazin, Titogradske vijesti, top1

10.06.2026. u 16:05h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

10.06.2026. u 13:34h

Magazin, Titogradske vijesti, top1

10.06.2026. u 13:14h

29.05.2026. u 18:37h

29.05.2026. u 18:37h

Skip to content