Centar Podgorice bez struje

Radio Titograd

22.06.2026, 16:39h

< 1 min

Crnogorski elektrodistributivni sistem CEDIS saopštio je da je centar Podgorice danas ostao bez struje zbog požara koji je izbio kod restorana Forum.

“Zbog požara koji je izbio kod restorana Forum, isključen je KB 10kV “Apoteka” iz TS 35/10kV “Gorica Nova” zbog čega je trenutno sljedeće područje bez napajanja električnom energijom:
Gradski parlament, zgrada Beka i objekti iza nje, dio ulica Slobode, Miljana Vukova i Novaka Miloševa oko zgrade Beka i zgrade oko restorana Radovče”, naveli su iz CEDIS-a na Facebook-u.

Takođe, zbog ranijih ispada KB „Gorica1“ i „Gorica2“ iz TS 110/35 „Podgorica 1“, kao i zbog ispada KB 10kV “Zlatica” iz TS 35/10kV “Gorica A” bez struje je ostao veći dio Podgorice.

Izvor:

Podijeli na:

Video hit dana,

18:49h

Titogradske vijesti, top2

22.06.2026. u 16:39h

Titogradske vijesti, top2

22.06.2026. u 16:05h

Titogradske vijesti, top2

22.06.2026. u 11:32h

Titogradske vijesti, top2

22.06.2026. u 11:06h

Skip to content