Foto:Skupština CG
Potpredsjednik Skupštine Crne Gore Nikolla Camaj čestitao je 22. jul – Dan opštine Šavnik,
predsjedniku opštine Jugoslavu Jakiću, predsjednici Skupštine opštine Nadeždi Kotlici i svim
građankama i građanima Šavnika:
“Šavnik, mali grad podno velikog Durmitora, mjesto je kojem u potpunosti pripada
epitet “dvilje ljepote” zbog čega i predstavlja atrakciju avanturistima iz čitavog svijeta.
Zato ne čudi što baš tu sunce čak dva puta izlazi i zalazi, podsjećajući još jednom na
svu snagu prirode ali i opominjući na važnost njenog očuvanja.
Ne sumnjajući u gostoprimstvo ljudi ovog kraja svima koji odluče da posjete Šavnik,
obaveza je lokalne ali i državne uprave da se pametnom valorizacijom potencijala opštine
ona učini mjestom dobrog i kvalitetnog života svojih stanovnika.
Jer jačanjem lokalnih kapaciteta, boljom povezanošću puteva i institucija, snažimo i
cijelu Crnu Goru.”
Autor:Radiotitograd.me


