Budućnost slavila u Sarajevu

Radio Titograd

17.10.2025, 21:00h

< 1 min

Druga pobjeda košarkaša Budućnosti Voli u ABA ligi – “plavi” su u 3. kolu B grupe savladali Bosnu u Sarajevu rezultatu 91:82.

Moglo je da bude i za nijansu lakše, s obzirom da je Budućnost početkom trećeg perioda imala rekordnih 24 poena prednosti. Bosna se nije predala, počela je da nalazi rješenja u napadu, pa je sredinom posljednje dionice uspjela da zaprijeti, pošto je u dva navrata bila na -7.

Srećom, Budućnost je našla način da mirno privede meč kraju, iako se igra konstantno sjeckala zbog sudijskog kriterijuma.

 

Sulejmon i Ferel postigli su po 17 poena, 14 je dodao kapiten Tanasković, 13 je imao Butsijel.

Žakelj je Slavkovića držao sedam minuta u igri, Jovanoviću je pružena još ozbiljnija šansa, ali su crnogorski reprezentativci kombinovano dali pet poena.

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 12:30h

Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 11:58h

Skip to content