„Bezbjedno na dva točka“: Podijeljene kacige i upućen apel motociklistima

Radio Titograd

11.05.2026, 09:37h

< 1 min

Foto:UP

 

Policija je juče, zajedno sa BMW Voli Motors, No Limit Bikers i Magnus Moto DOO, realizovala kampanju „Bezbjedno na dva točka“ kroz podjelu zaštitnih kaciga i promotivnu vožnju putem Podgorica – Andrijevica.

Cilj je, kako su naveli iz policije u objavi na mreži X, veća bezbjednost motociklista u saobraćaju.

“Vozite odgovorno”, apeluju iz policije.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Sport, Titogradske vijesti, top1

09.06.2026. u 18:42h

Titogradske vijesti, top2

09.06.2026. u 17:09h

Sport, Titogradske vijesti, top2,

17:06h

Titogradske vijesti, top2

09.06.2026. u 11:22h

Skip to content