Bokelj ponovo lider

Radio Titograd

13.10.2021, 18:37h

< 1 min

Fudbaleri Bokelja su nakon desetog kola ponovo na vrhu Druge lige, sa istim brojem bodova, ali boljom gol razlikom od Arsenala.

Kotorani su golom Jovana Popovića u 58. minutu savladali OFK Titograd 1:0 i iskoristili remi Tivćana i Jedinstva u derbiju u Bijelom Polju.

Cetinje je pobijedilo ekipu Berana 2:0 (0:0), golovima Nikole Draganića u 55. i neuništivog Dražena Ajkovića u 70. minutu.

Grblja je poražen od Koma 1:2 (0:0).

Mladi napadač Zlatičana Igor Vukčević je u prvom poluvremenu promašio jedanaesterac, ali se iskupio sa dva gola u nastavku u razmaku od samo pet minuta.

Sin trenera Podgorice, Nena Vukčevića, pogodio je mrežu Grbljana u 54. i 59. minutu.

Između tih pogodaka, rezultat je u 55. minutu poravnao iskusni Ivan Pejaković.

U toku je meč između Mladosti iz Donje Gorice i Igala.

Trenutni plasman: Bokelj 22, Arsenal 22, Jedinstvo 21, Berane 16, Mladost 14, Kom 13, Cetinje 13, Igalo 10, OFK Titograd 4, Grbalj 3.