Zirojević: Krapović više ne prijeti i ne vrijeđa, počeo da se pravda

Radio Titograd

02.07.2026, 20:06h

< 1 min

Nakon što je SDT-u podnijeta krivična prijava protiv doušnika organizovanog kriminala Dragana Krapovića, valja primijetiti da se u javnom nastupu prilično primirio.
Više ne prijeti, ne vrijeđa i ne glumi kabadahiju bez osnova, nego je počeo da se pravda i objašnjava. Poručujem mu da za tim nema potrebe, sve što treba će objasniti pred nadležnim državnim organima.
Pokušaj skretanja teme na ugroženost drugih lica Krapoviću neće pomoći da pobjegne od odgovornosti. Podsjetiću javnost da nikad nijesam problematizovao stepen obezbjeđenja niti jedne štićene ličnosti u Crnoj Gori, već samo i isključivo korišćenje vozila za koje su crnogorskoj javnosti prije 6 godina obećali da će biti prodato. Dakle, u kontekstu neispunjenog obećanja tridesetoavgustovskih “oslobodilaca”, a ne bezbjednosti štićenih ličnosti koje navedena vozila koriste. To direktor policije vrlo dobro zna, a činjenica da na sve Krapovićeve laži u koje je i njega upetljao ćuti govori o tome da njime ne upravljaju pravda i struka, već politika. I to ona najgora, politika političkog subjekta za koji su, prema Sky transkriptima, glasove kupovali pripadnici škaljarskog klana.
Utemeljenost krivične prijave koju je moj punomoćnik podnio sigurno neće govoriti Krapović jer za to nema ni znanja ni kompetencije. Ako je ostalo još nezavisnih institucija u ovoj državi, neka se dobro pripremi. Imajući u vidu broj i karakter krivičnih prijava koje su podnijete protiv njega, neće mu biti lako. Od opreme, što je najvažnije, neka ponese pidžamu. Može mu valjati.

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top1

02.07.2026. u 17:09h

Sport, Titogradske vijesti, top1

02.07.2026. u 16:55h

Titogradske vijesti, top2

02.07.2026. u 16:52h

Titogradske vijesti, top2

02.07.2026. u 12:49h

12.06.2026. u 12:17h

12.06.2026. u 12:17h

Skip to content