Abramović ima za čime da žali: Koštali su nas promašeni ziceri

Radio Titograd

17.01.2026, 19:16h

< 1 min

Poraz od Borusije Dortmund (25:22) gotovo da je zatvorio vrata osmine finala rukometašicama Budućnosti.

Trener Zoran Abramović žali za propuštenim šansama.

“U posljednje dvije utakmice postigli smo 72 gola, a danas samo 22. Trudili smo se da igramo brzo, ali smo promašili dosta zicera. Nedostajali su nam golovi sa lijevog krila i pozicije pivota. Najavio sam da će u našoj igri tokom sezone biti uspona i padova jer smo mlada ekipa, nemam šta da prigovorim djevojkama, Borusija nas nije iznenadila, zaustavili smo njenu tranziciju i saradnju bekova sa pivotom, ali smo primili neke golove iz napada koji su bili pasivni”, rekao je Abramović.

Kapitena Itana Grbić je zahvalila navijačima.

“Hvala im svima koji su došli i podržali nas. Nažalost, ni njihova podrška nam nije bila dovoljna. Osjećao se umor u igri i to je utisak od samog početka meča. Promašile smo mnogo zicera, imale smo dosta isključenja, dobile crveni karton zbog tri isključenja Kadović. U finišu meča smo uspjele da dođemo do izjednačenja, ali ne i da preokrenemo”, istakla je Grbić.

Budućnost u nedjelju 25. februara čeka Mec.

Izvor:

Podijeli na:

Video hit dana,

18:27h

Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 12:30h

Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 11:58h

Skip to content