Veliki remi Budućnosti, Grbić uz zvuk sirene prekinula seriju poraza

Radio Titograd

16.11.2025, 16:27h

< 1 min

Rukometašice OTP Group Budućnosti igrale su su danas u Podgorici sa danskim Esbjergom neriješeno 34:34 (20:16), u utakmici osmog kola A grupe Lige šampiona.

Do velikog boda Budućnost je došla golom Itane Grbić uz zvuk sirene.

Tim remijem podgorički sastav prekinuo je seriju od sedam poraza.

Esbjerg, koji je slavio u prvom međusobnom duelu 36:24, konstantno je bio u vođstvu, koje je najviše iznosilo pet razlike.

U samom finišu vodio je 33:30, ali je Budućnost sa tri vezana pogotka prvi put izjednačila.

Legendarna Nora Merk dovela je danski tim još jednom u vođstvo, ali je ostalo rukometašicama Budućnosti dovoljno vremena za posljednji napad i remi.

Najefikasnija u podgoričkom timu Jelena Vukčević sa deset, dok je gol manje postigla Ivana Godeč.

Istakla se i Jelena Radivojević sa pet pogodaka.

U ekipi Esbjerga najbolja je bila Heni Rejštad sa devet pogodaka.

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Video hit dana,

18:27h

Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 12:30h

Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 11:58h

Skip to content