Uhapšen Podgoričanin: Osumnjičen da je aktivirao eksplozivnu napravu na vozilu u Donjoj Gorici

Radio Titograd

03.07.2019, 00:00h

< 1 min

Foto: Antena M

Službenici Uprave policije – Centra bezbjednosti Podgorica su, preduzimajući mjere i radnje iz svoje nadležnosti, rasvijetlili aktiviranje eksplozivne naprave na vozilu i tom prilikom identifikovali i uhapsili osumnjičenog, saopšteno je iz Uprave policije. 

“Službenici Centra bezbjednosti Podgorica su lišili slobode S.V. (63) iz Podgorice zbog postojanja osnovane sumnje da je počinio krivično djelo izazivanje opšte opasnosti u sticaju sa krivičnim djelom nedozvoljeno držanje oružja i eksplozivnih materija.

On je, kako se sumnja, 17. aprila 2019. aktivirao improvizovanu eksplozivnu napravu na pmv marke „Mercedes S klase“ u naselju Donja Gorica a koje je u vlasništvu M.I. (58) iz Podgorice”, navedeno je u saopštenju. 

S.V. je uhapšen i biće uz krivičnu prijavu priveden nadležnom državnom tužiocu, dodaju iz policije.

 

 

Izvor:antenam.net

Podijeli na:

Magazin, Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 07:17h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 07:13h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 07:08h

Magazin, Titogradske vijesti, top2,

07:04h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 06:56h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

27.06.2026. u 06:44h

Skip to content