Tramp ponovo šalje astronaute na Mjesec!

Radio Titograd

11.12.2017, 00:00h

< 1 min

Predsjednik SAD Donald Tramp potpisaće danas direktivu o svemirskoj politici čiji je cilj ponovno upućivanje američkih astronauta na Mjesec, a potom i na Mars, saopštila je danas Bijela kuća.

Porparol Bijele kuće, Hogan Gidli, rekao je da će Tramp potpisati „Direktivu 1 o svemirskoj politici“, koja naređuje Nasi da bude predvodnik u inovativnom programu istraživanja svemira, u okviru kojeg će ponovo poslati astronaute na Mjesec, a na kraju i na Mars, prenosi Rojters.

Podijeli na:

Sport, Titogradske vijesti, top1,

21:05h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

23.06.2026. u 19:10h

Titogradske vijesti, top2

23.06.2026. u 16:33h

Sport, Titogradske vijesti, top1

23.06.2026. u 15:23h

Skip to content