Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom će ostati.

Radio Titograd

08.07.2024, 06:03h

3 min

Foto:Radiotitograd.me

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Liješta, Dučići, Koći, Radan, Medun, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nikmaraš, Stijepovo, Karaula Cijevna, granični prelaz Cijevna, Repetitor Zatrijebač, Benkaj, Poprat i Karaula Poprat, Raći, Ubalac, Momče, Kržanja, Ptikalj, Lokve, Brezovice, Stravče i Kastrat, Kami, Petrovići, dio Brskuta.

– u terminu od 08:30 do 13 sati: Dio Konika – naselje oko dječijeg vrtića, dio ulica: Mojkovačke, Franca Prešerna, Prištinske, Zagrebačke, Matije Gupca, Aleksandra Puškina, Žrtava fašizma i Spasoja Raspopovića.

 

Zeta

– u terminu od 09 do 15 sati: dio Balabana, dio Golubovaca oko crkve, Rog Livade, dio Trešnjice, Gostilj i Studenac.

 

Danilovgrad

– u terminu od 07 do 15 sati: Suk, Osredina.

– u terminu od 09 do 17 sati: Crna Gora Cop u Grliću, gimnazija Danilovgrad, dio Glavice, naselje iza hotela Perjanik, Zagreda, dio Grlića, Filendar, preduzeća u Ćuriocu: Okov i naselje oko njega, Vuković, Voštar, Stefani 91, Đurović i naselje oko njega, Garmin, Ramini, Montenomaks, Fru Monte, Velje Polje, Orašje, Oraška Jama, Sladojevo Kopito, dio Ćurioca i dio Orje Luke (kratkotrajno isključenje)

– u terminu od 09 do 17 sati: Kasarna Danilovgrad.

 

Cetinje

– u terminu od 08 do 15 sati: Lastva Čevska.

 

Podgorica/Tuzi

– u terminu od 08 do 17 sati: Akšabanovići, Vulevići, Gornji i Donji Milješ, Tuški Rogami, Krševo, Gurec, Kuće Rakića, naselje oko groblja, dio Kakaricke gore, Omerbožovići, Dinoša, Planinica, Ljuljanovići, Stanaj Adžaj, Trgaja, dio oko Cijevne, Pikalje, Prifte i Selište.

 

Tuzi

– u terminu od 08:30 do 14 sati: Dio Karabuškog Polja uz magistralu, venzinska pumpa Radon Petrol.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Vrzipov Do, Baljački Do, Krtine, Šljeme.

– u terminu od 09 do 17 sati: Komplet Župa Nikšićka, Seoca, Rudnici boksita, Kuta, Vasiljevići, Bjeloševina, Dučice, Morakovo, Dolovi Dučićki, Zabran Kralja Nikole, Vodovod Morakovo.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 18 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići.

 

Bar

– u terminu od 09 do 10 sati: Potrošači na području Belvedera, dio potrošača na području Utjehe.

 

Ulcinj

– u terminu od 08 do 11 sati: Ćurke, Sutjel.

– u terminu od 10 do 13 sati: dio donjeg Štoja od centra prema O.Š.”Marko Nuculović”, Kodre Dakine, Reč, Gornji Štoj, Ada Bojana.

 

Kotor

– u terminu od 08 do 10 sati: Rdanovići- Jugodrvo.

– u terminu od 08:30 do 11 sati: TS Markov Rt-Jerovica.

– u terminu od 11 do 13 sati: Dobrota- područje oko Studentskog doma.

 

Herceg Novi

– u terminu od 09 do 13 sati: Bijela- područje ispod magistrale od Brodogradilišta do Kamenara.

– u terminu od 10 do 10:30 sati: Stari Grad, Škver, područje oko Pošte i Parka, područje ispod Autobuske stanice, Meljine- Lazaret.

– u terminu od 10:30 do 11 sati: Područje iznad ulice Orjenskog bataljona od Veselinovića do Ognjišta, Srbina, Crveni Krst.

– u terminu od 12 do 12:30 sati: kompletno područje Bijele, Kamenari.

 

Andrijevica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Prisoje.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Dapsići(potrošači koji se napajaju sa TS 10/0, 4kV Dapsiće 2), seloTmušiće, Planinski prevoj Lokve (kratkotrajno isključenje).

– u terminu od 09 do 16 sati: Uže gradsko jezgro – ulice: Miloša Mališića, Teramska izgrad Albone.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 09 do 10 sati: Vrh.

– u terminu od 09 do 12 sati: Sutivan.

– u terminu od 09 do 16 sati: Pisana jela, Ribarevine, Žurena, Brestovik, Potoci, Dubovo, Kaševari, Laholo, Kostići, Pašića polje, Brzava, Femića krš, Prijelozi, Zagrad, Bioča, Kneževići, Obrov.

– u terminu od 09 do 17 sati: Lipnica.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Lug Vukićevića, Suva Gora, Vranještica, Padež, Gornja Rovca.

– u terminu od 08 do 16 sati: Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

 

Mojkovac

– u terminu od 09 do 14 sati: Krstac, Šundeci, Donja Štitarica.

– u terminu od 09 do 15 sati: Podbišće.

 

Gusinje

– u terminu od 09 do 16 sati: Uže gradsko jezgro – ulica Omeragića-centralni dio-Škola, Ambulanta i zelena Pijaca, Čekića Mahala i ulica JNA.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio sela Tucanje, Laze, Vrbica, Trpezi, Kalica i fabrika košulja Lavista.

 

Plav

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: dio Mašnice.

– u terminu od 09 do 16 sati: Uže gradsko jezgro – dio ulica Racina i Ribarska-Naselja pored Supa i Distribucije- Autobuska stanica.

 

Pljevlja

– u terminu od 09 do 17 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Krupice, Ski lift.

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio Biševa.

– u terminu od 09 do 15 sati: Punkt Kula, Repetitor Kula i granični prelaz Kula.

 

Šavnik

– u terminu od 09 do 17 sati: Bijela.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

Autor:Radiotitograd.me

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

23.07.2024. u 13:28h

Titogradske vijesti, top2

23.07.2024. u 13:03h

Titogradske vijesti, top2

23.07.2024. u 12:53h

Titogradske vijesti, top2

23.07.2024. u 12:46h

Skip to content