Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom će ostati.

Radio Titograd

14.06.2024, 06:07h

3 min

Foto:Radiotitograd.me

 

Podgorica       

-u terminu od 09 do 17 sati: Liješta, Dučići, Koći, Radan, Medun, Rašovići, Ljuari, Ledine, Lopari, Roždec, Rudine, Nikmaraš, Stijepovo, Karaula Cijevna, granični prelaz Cijevna, Repetitor Zatrijebač, Benkaj, Poprat i Karaula Poprat

 

-u terminu od 08 do 15 sati:  Duške, Jablan, Ljevaja, Krkor, Kami, Lijeva Rijeka, Grbi Do, Kraljevac, Brskut, Dubaja, Lopate, Slacko, Gomilice, Širalija, Mali Raj, Veruša, pilana Veruša, Han Garančića, Opasanica, Ljevorečke Tuzi, Uvač, Pajkov Vir, odmaralište Veruša, Mokra, Bukumirsko jezero i Ubogi Do, Ulica Bratonožićka i dio naselja oko groblja u Zagoriču,Dio Goljemada,        Naselje uz obalu Ribnice, dio Doljana – Mosorska ulica i dio ulica: Pohorske, Orjenske, Balkanske, Lovćenske i Savske, dio ulice Nikole Tesle, Ulica Ludviga Kube, Rovačka Ulica i Ulica Petra Miljanića,dio Veruše, Ulica 4.Jula i Ulica vladike Visariona Borilovića i pumpa , Gola strana, Stambeno poslovni kompleks ACTON

 

Tuzi    

 

 

-u terminu od 09 do 15 sati: Dio Naselja Kuće Rakića posle Restorana Nijagarini Vodopadi

Zeta     9:00     15:00   Mojanovići, Vujačića Mahala, dio Balijača, hladnjača Krstović i naselje oko nje i Rutoš

 

Danilovgrad   

 

 

-u terminu od 07 do  15 sati:Osredina,Suk,Lužnica

 

Cetinje

 

-u terminu od 08 do 16 sati: Oćevići, Začir, Dubova, Ceklin, Strugari, Dobrsko Selo, Ulići, Bokovo, Markov Do, Kosijeri, Đinovići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići

Cetinje 8:00     15:00   Naselje Medovina, Ulica Novice Cerovića i dio Njegoševe

 

 

 

                                   

                                   

 Nikšić

 

-u terminu od 08 do   15 sati: Bukovik,Krtine, Šljeme,Kuside, Stari Dvori,Trepča

 

                                   

Plužine           

-u terminu od 08 do 18 sati:   ” Unač, Repetiror

Unač,Trsa, Podmilogora, Nedajno,  Pišče ,Boričje, Boričko Brdo, Seljkovac, Borkovići, Dubljevići, Vrošnica, Bezuje Mala Crn

 

Ulcinj

 -u terminu od 08 do 15 sati: Kodre, Kolomza, Pistula, Gač, Zoganje, Darza. Briska Gora, Sv.Đorđe, Sutjel, Ćurke

                                               

Bar     

 

 

– u terminu od  08 do  12 sati:  Prioblani poja u Šušnju kod pekare “Montenegro” i restorana “BB”, dio potrošača u Makedonskom naselju u blizi O.Š. “Jugoslavija”, vrtić i zgrade u blizin pruge, potroščai u blizini O-Š. Anto Đedović

 

-u terminu od 10 do 18 sati:  Sotonići, Bukovik, Brčeli, Podgor, Bijele Poljane

 

-u terminu od 12 do 16:30 sati :od 12:00-14:00 ostaje bez napajanja ostaje: Komplet kasarna “Pero Ćetković”, naselje Rena, Nafta, od 14:00-16:30 kompolet naselje Rena

 

 

 

Kotor  

 

-u terminu od 09 do 11 sati: Sveti Stasije -dio potrošača

– u terminu od  09 do  10 sati:  Risan- centar-Pjaca, Gabela,Gorica

 

 

Herceg Novi   

 

 

– u terminu od 08 do 12 sati:  Kameno, Mokrine, Vrbanj

-u terminu od 08 do 15 sati:   Podi, Topovi, Jačeglav, Rebra

-u terminu od 08 do 16 sati:   Topla 1-Milašinovića Most

-u terminu od 09 do   11 sati: Meljine- područje oko VOLI marketa

-u terminu od 11 do   13 sati: Podi

 

                                                                                               

 Rožaje

 

-u terminu od 09 do 14:30: Dio sela  Kalače(potrošači koji se napajaju sa TS 10/0,4kV   Kalače 2)-Opština Rožaje (51 potrošača)

 

Plav    

 

-u terminu od 8:30 do 14:30:  Sela:Meteh,Jara i Komarača-Opština Plav(128 potrošača).Kratkotrajna isključenja DV 10kV Meteh,Dio sela  Velika

 

 

Petnjica

– u terminu od 12 do 15 sati: kompletno područje opštine Petnjica, hemijska industrija Polieks, Babino,Dragosava,Zagrađe, Dio sela Goražde (potrošači koji se napajaju sa TS-ca 10/0,4kV Goražde 1, Goražde 3(Vodovod) i Goražde 4.

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Dio sela  Godočelje, Dio sela  Vrbica

 

Berane

 

-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Dio sela  Goražde,Dio sela  Mašte

Andrijevica    

 

-u terminu od 8:30 do 14:30:  Planinski katuni Gradišnica i Rudo Brdo,dio sela  Prisoja

 

                                                                                   

                                               

 Pljevlja

 

-u terminu od  09 do 11 sati:  Klanica, dio ul. Oslobođenja, dio naselja Ševari i Mljekara

Pljevlja 11:00   11:30   Komini, Zbljevo, Vidre, Bučje, Gosteč, Zadublje, Hoćevina, Šljivansko, Pliješevina, Hodžići, Trnovice

 

-u terminu od 09 do 17 sati: Uremovići, Gornje Selo, Crnobori, Javorak, Male Krće,Bare Žugića

 

-u terminu od 11:30 do 12:30: Kalušići, Klačar, Grevo, Mrzovići, Rabitlje, živinska farma – Zabrđe, Zabrđe, Šumani, Klanica Trojica, Zenica, preduzeće Mivex – Vujanović, staklorezačka radnja – Duja, Zeleno Borje, Delić, pilana Dragaš, pilana Mišović, Podrogatac, Pauče, Borovica, Vrbica, Lađana, Kruševo, Dragaši, Kakmuže

           

Žabljak

 

-u terminu od 09 do 17 sati:   Brajkovača

 

Šavnik

 

-u terminu od 09 do 17 sati:   Bijela

 

 

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

 

Autor:Radiotitograd.me

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2,

12:32h

Titogradske vijesti, top2

20.07.2024. u 12:23h

Titogradske vijesti, top2

20.07.2024. u 12:11h

Titogradske vijesti, top2

20.07.2024. u 11:10h

28.06.2024. u 19:08h

28.06.2024. u 19:08h

Skip to content