Zbog planiranih radova na mreži, bez napajanja električnom energijom će ostati.

Radio Titograd

16.10.2023, 05:49h

3 min

Foto:Radiotitograd.me

 

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: Ubli, Živkovići, Ubli Prisoja, Prelevići, Bezjovo, Cvilin, Orahovo, Lazorci, Građen, Toke i Korita, dio Bera, ulica Mašana Božovića, Luke Gojnića i Kraljice Jakvinte, zgrada Pošte u Zagoriču i naselje oko nje, ulica Partizanski Put, naselje iza marketa Venkor, dio ul. Miloja Pavlovića, Borisa Kidriča i Vojvođanske, dio naselja na Dajbabskoj gori, stara zgrada Butangasa i stambeni blok Stari Butangas, Obala Ribnice u blizini škole na Draču, dio Momišića – dio ul. Vladike Danila, Pariske komune, VII omladinske brigade i Serdara Jola Piletića.

 

Danilovgrad

– u terminu od 08 do 15 sati: Sušica, Šume Bećirovića, Kokotovac, dio Podglavica, Maljat, firma Megran, Kosić, firma Farmont, firma MG Group, Betonjerka, Jastreb, dio Mamućevine, Koljat i dio Lazina i dio Komunice.

– u terminu od 08 do 17 sati: Ždrebaonik, Ministarstvo odbrane (Taraš), Vučica, Počijevka, Kruščica, Sige, Ljututuk, Jama Žarića, Klanica, Farma koka, Šabov Krug, Donje Selo, Gorica, Međice, Luke, Jelenak, Kula Lakića, Potkraj Šaranovića, Slatina, Dolovi Kovački, Poljica (kratoktrajna isključenja u navedenom periodu)

– u terminu od 08 do 17 sati: Ivanj Uba, Topolovo, Borov Do, Jablan, Bzo i Studeno.

 

Nikšić

– u terminu od 08 do 15 sati: Baljački do, dio Grahova, Kuta i Vitasojevići.

 

Plužine

– u terminu od 08 do 17:30 sati: Crkvičko Polje, Kolo, Jerinići, Bojati i Kneževići.

 

Bar

– u terminu od 08 do 14 sati: Potrošači u blizini Biskupade, ul. Pavla Rovinskog i Adrovića brijega, potrošači na području Runja (Ostros), potrošači na području Dupila i Popratnica.

 

Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 09 sati: dio naselja Pinješ od Vojnih zgrada prema Pristanu, hotel Albatros, restorani uz Borovu šumu.

– u terminu od 08:30 do 15 sati: naselje Velika Plaza uz kanal Port Milena, dio naselja Đerane, Hoteli uz Veliku Plažu, dio naselja Donji Štoj od hotela Laguna do Bregvije 2, bulevar majke Tereze, dio naselja Kodre, dio naselja Ulcinjskog polja uz bulevar Teuta (povremeno isključenje po izvodima).

 

Kotor

– u terminu od 09 do 11 sati: Platamuni i Dobrota- područje oko palate Tripković.

 

Tivat

– u terminu od 09 do 15 sati: Bogišići.

 

Herceg Novi

– u terminu od 07:30 do 18 sati: Vrabanj i Vrbanj.

– u terminu od 08 do 15 sati: Kamenari, Đurići, Greben.

– u terminu od 10 do 14 sati: Njivice i Sutorina – područje oko Škole.

 

 

Andrijevica

– u terminu od 08 do 14:30 sati: dio sela Božiće.

 

Berane

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Zaostro, Crljevine, Skakavac, Lukavica, Štitari, Bubanje, Rujišta, Izbjeglička naselje Rudeš i dio naselja Taluma.

 

Bijelo Polje

– u terminu od 08 do 14 sati: Dio ulica Slobode i Muniba Kučevića.

– u terminu od 09 do 16 sati: Rajkovići, Pruška, Laholo, Prijelozi 2 – Zakom, Konfekcija Jekon, Pošta, Robna kuća, Stara pijaca, Zgrada Vunko, Telekom, Hotel, Gornji dio grada, Brena, Boro, 3×12 Stanova, Sjenička zgrada, Zgrada Tri ćulafa, Ul. Lenke Jurišević, Ul. Đorđija Stanića, Ul. Živka Žižića, Ul. Tomaša Žižića, Ul. Slobode, Tršova ulica, Ul. Muniba Kučevića, Ul. 3. Januara, Ul. Treća Sandžačka, Ul. Radomira Medojevića i Majstorovina.

 

Kolašin

– u terminu od 08 do 15 sati: Mujića Rečine, Međuriječje, Ljevišta.

– u terminu od 08 do 16 sati: Biočinovići, Drpe, Selišta, Paljevine, Rijeka Mušovića, Ski centar 1450, Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir, Rečine, Lokve, Padež, Skrbuša, Bijeli Potok, Planinica, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekići, Sunga, Bare Kraljske, Lug Vukićevića, Drndari, Suva Gora, Vranještica, Jasenova, Ocka gora, Međuriječje, Cerovica, Trešnjica, Liješnje, Bogutov do, Mrtvo Duboko, Bulje, Andrijevo, Smolice, RDC, Vlahovići, Andrijevo, Jasenov do, Gornja Rovca, Višnje, Velje Duboko, Trmanje.

 

Mojkovac

– u terminu od 08 do 13 sati: Centar grada (naselje oko benzinske pumpe).

– u terminu od 08 do 15 sati: Juškovića Potok.

– u terminu od 09 do 15 sati: Donji Lepenac.

 

Petnjica

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati: Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica, Petnjica, Godočelje, Lagatori, Đuđ, Murovac, Javorovo, Radmanci, Lješnica, Tucanje, Orahovo, Vrševo, Bor, Savin Bor, Ponor, Dobrodole, Vrsaljke, Dašča Rijeka i Kruščica, uže gradsko jezgro Petnjice, selo Johovice i dio sela Laze.

 

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Ski Lift, Gropa, Hoti, Vojno Selo, Hakanje, dio sela Đurička Rijeka i dio sela Velika.

 

Pljevlja

– u terminu od 09 do 17 sati: Odžak, Alići, Vilići, Zekavice, Jasen, Dubočica, Rasno, Bratosavina, Podkrajci, Lijeska, Kordovina, Maoče, Vrba, Šljuke, Zahum, Meljak, Višnjica.

– u terminu od 09 do 17 sati: Gradac, Pupovići, Crnci, Leovo Brdo, Cerovci (moguća kratka isključenja na početku i završetku radova).

 

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Klanac i dio Bandžovog Brda.

 

Žabljak

– u terminu od 09 do 17 sati: Virak, Reciklažni Centar, Kovačka Dolina, Pitomine, Bosača, Vjetrena Brda, Štuoc Vojska, Uskoci, Palež, Kočado, Podgora, Majčina Glavica, Nadgora, Tepca, Karadžić, Suvodo, Zminica, Rudinovača, Smoljan, Mandića Do, Okruglica, Bare Žugića, Novakovići, Merulja Provalija.

 

Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom.U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

 

 

Autor:Radiotitograd.me

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2

24.02.2024. u 19:35h

Titogradske vijesti, top2

24.02.2024. u 19:32h

Titogradske vijesti, top1

24.02.2024. u 19:25h

Titogradske vijesti, top2

24.02.2024. u 18:38h

Titogradske vijesti, top2

24.02.2024. u 18:23h

Titogradske vijesti, top2

24.02.2024. u 18:20h

Skip to content