Vuksanović: Budimo ponosni i u zajedništvu sa svima koji uvažavaju, cijene i vole Hrvatsku i Hrvate

Radio Titograd

30.05.2024, 12:18h

< 1 min

Foto: Gradski portal

 

Danas živimo san nebrojenih generacija Hrvatica i Hrvata koji su davali sebe na putu afirmisanja hrvatske državnosti

Predsjednik Hrvatske građanske inicijative Adrijan Vuksanović uputio je čestitku povodom Dana državnosti Republike Hrvatske svim Hrvaticama i Hrvatima u domovini i širom svijeta.

“Konstituiranje Hrvatskog sabora prije 34 godine je jedan od događaja koji budi ponos zbog ostvarenja višestoljetne čežnje, a radost jer upravo danas živimo san nebrojenih generacija Hrvatica i Hrvata koji su davali sebe na putu afirmisanja hrvatske državnosti”, naglasio je Vuksanović.

Kako dodaje, Hrvati radosno slave ovaj veliki državni blagdan zajedno i sa svojim prijateljima u Crnoj Gori i tako dodatno jačju bliskost među nama.

“Današnja Hrvatska je zemlja od međunarodnog kredibiliteta i uticaja, uspješna je i prosperitetna, a za hrvatsku zajednicu u Crnoj Gori ona je snaga i nadahnuće. Budimo ponosni i u zajedništvu sa svima koji uvažavaju, cijene i vole Hrvatsku i Hrvate proslavimo ovaj veliki dan”, naveo je Vuksanović u čestitki.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Magazin, Titogradske vijesti, top2

12.02.2025. u 05:42h

Titogradske vijesti, top2

11.02.2025. u 19:57h

Skip to content