U Podgorici za vikend uhapšeno 45 vozača: Vozili brzo, pod dejstvom alkohola i droga

Radio Titograd

07.07.2025, 10:32h

< 1 min

Foto:Radiotitograd.me

 

Saobraćajna policija u Podgorici je tokom vikenda kroz akcije “Brzina” i “Alkohol” podnijela 66 prekršajnih prijava, izdala 347 prekršajnih naloga i uhapsila 45 osoba zbog počinjenih prekršaja iz Zakona o bezbjednosti saobraćaja.

Kako se navodi u objavi policije na mreži X, od ukupnog broja uhapšenih, njih 38 osoba je uhapšeno zbog prekoračenja brzine, šest zbog upravljanja vozilom pod dejstvom alkohola i jedna osoba zbog upravljanja vozilom pod dejstvom droga.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Magazin, Titogradske vijesti, top2,

06:20h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

11.06.2026. u 06:15h

Magazin, Titogradske vijesti, top2

11.06.2026. u 06:12h

Skip to content