Raspisan oglas za prijem 100 vojnika po ugovoru

Radio Titograd

05.05.2025, 11:28h

< 1 min

Foto: Ministarstvo odbrane

 

Ministarstvo odbrane raspisalo je oglas za prijem 100 vojnika ili vojnikinja po ugovoru, na određeno vrijeme, u trajanju od jedne godine, kazali su u saopštenju.

Navode da pješadijski bataljon prima 49 vojnika ili vojnikinja, različitih profila, sa mjestom službovanja u Nikšiću, Pljevljima i Danilovgradu.

“U Mornarici Vojske Crne Gore se prima šest vojnika ili vojnikinja, sa mjestom službovanja u Baru i Ulcinju. Oglasom se traži 11 vojnika ili vojnikinja za rad u Bataljonu za podršku, sa mjestom službovanja u Podgorici, Danilovgradu i Zeti, a za Odred posebne namjene (Pomorski odred) pet, sa mjestom službovanja u Danilovgradu i Baru”, dodaju u saopštenju.

Četa vojne policije, sa mjestom službovanja u Podgorici, traži osam vojnika ili vojnikinja, a Gardijska četa 16, sa mjestom službovanja u Zeti.

“U Vazduhoplovstvu Vojske Crne Gore ima mjesta za četiri vojnika ili vojnikinje, sa mjestom službovanja takođe u Zeti, dok se jedan vojnik ili vojnikinja traži za Centar za obuku sa mjestom službovanja u Danilovgradu”, saopštili su iz Ministarstva odbrane.

Tekst oglasa, sa opštim i posebnim uslovima za prijem, navedenom potrebnom dokumentacijom, metodologijom prijavnim obrascem su na linku.

Oglas je otvoren do 30. maja.

Zainteresovani dodatne informacije mogu dobiti i putem telefona, na brojeve 020 483 417 i 020 483 526, radnim danom od 9 do 14 sati.

 

 

Izvor:CDM

Podijeli na:

Titogradske vijesti, top2,

20:26h

Titogradske vijesti, top2

13.05.2025. u 20:23h

Titogradske vijesti, top2

13.05.2025. u 20:19h

Titogradske vijesti, top2

13.05.2025. u 20:16h

Titogradske vijesti, top1

13.05.2025. u 16:54h

Skip to content