Foto:SD
Izvještaj Evropske komisije o Crnoj Gori, dokaz je da od 2020 godine. evropske integracije u Crnoj Gori su u živom blatu i sve dublje tonu. Rok trajanja 42. i 43. Vlade Crne Gore poprilično se poklapa i sa izvještajnim periodom, tako da ih možemo smatrati i svojevrsnim epitafom ovih Vlada.
Taktika da budemo kao država što gori i time primoramo EU na spašavanje Crne Gore, neinteligentna je i pogubna za građane Crne Gore. Svakako, odlika je nesposobnosti ljudi koji protekle tri godine rukovode državom.
Da Crna Gora ostane u živom blatu pobrinuli su se oni koji su formirali parlamentarnu većinu, u kojoj kadrovi DF-a “svakodnevno” i “naporno” rade na EU integracijama i budu vezivno tkivo “evropske” Crne Gore.
No, cak i ovakav katastrofalan, izvještaj Evropske komisije jeste pozitivan u odnosu na ono što je faktičko stanje u Crnoj Gori.
Autor:Radiotitograd.me