• Crna Gora danas sa Grčkom: Meč za direktan plasman u 1/4 finale SP
  • Crna Gora danas sa Grčkom: Meč za direktan plasman u 1/4 finale SP

    Crna Gora danas sa Grčkom: Meč za direktan plasman u 1/4 finale SP

    Vaterpolo reprezentacija Crne Gore igraće danas sa Grčkom utakmicu drugog kola A grupe Svjetskog prvenstva u južnokorejskom Gvangdžuu.

    Crnogorski vaterpolisti na startu šampionata igrali su sa Srbijom neriješeno 10:10, dok je Grčka bila ubjedljiva protiv Južne Koreje 26:3.

    "Mislim da je i onima koji možda nijesu stručnjaci za vaterpolo bilo jasno da naša realizacija napada sa igračem više nije bila kako treba. To je segment koji moramo da popravimo ukoliko želimo da napredujemo i doguramo što dalje u nastavku šampionata. Grčka je taktički bolja u odnosu na Srbiju i ne oslanja se toliko na individualn kvalitet, a mislim i da su u boljoj kondiciji od Srbije kada je plivanje u pitanju. Zbog toga smatram da nas očekuje fiički dosta zahtjevnija utakmica, ali treba da skupimo snagu i da se potrudimo da ostvarimo što bolji rezultat", kazao je Aleksa Ukropina.

    Utakmica će početi u 12 sati i deset minuta po našem vremenu. U drugom meču te grupe, u 13 sati i 30 minuta, sastaće se Srbija i Južna Koreja.

    GRUPA A: Grčka 3, Crna Gora 1, Srbija 1, Južna Koreja 0.

    GRUPA B: Hrvatska 6, SAD 3, Australija 3, Kazahstan 0.

    GRUPA C: Mađarska 6, Španija 3, Novi Zeland 0, Južna Afrika 0.

    GRUPA D: Italija 3, Njemačka 1, Japan 1, Brazil 0.

    RASPORED I REZULTATI SVIH UTAKMICA:

    Ponedjeljak 15.07:

    01:30 Crna Gora - Srbija 10:10

    02:50 Južna Koreja - Grčka 3:26

    04:10 SAD - Kazahstan 16:7

    05:30 Hrvatska - Australija 14:4

    09:30 Južna Afrika - Španija 3:23

    10:50 Novi Zeland - Mađarska 4:24

    12:10 Brazil - Italija 5:14

    13:30 Njemačka - Japan 9:9

    Srijeda 17.07:

    01:30 Australija - Kazahstan 17:8

    02:50 SAD - Hrvatska 7:17

    04:10 Mađarska - Španija 13:11

    05:30 Južna Afrika – Novi Zeland

    09:30 Japan - Italija

    10:50 Brazil - Njemačka

    12:10 Grčka – Crna Gora

    13:30 Srbija – Južna Koreja

    Petak 19.07:

    01:30 Južna Afrika - Mađarska

    02:50 Novi Zeland - Španija

    04:10 Brazil - Japan

    05:30 Njemačka - Italija

    09:30 Srbija - Grčka

    10:50 Južna Koreja – Crna Gora

    12:10 SAD - Australija

    13:30 Hrvatska – Kazahstan

    Nedjelja 21.07, osmina finala:

    07:00 2A/ 3B – Meč 27

    08:30 3A/2B – Meč 28

    10:00 2C/3D – Meč 29

    11:30 3C/2D – Meč 30

    Utorak 23.07, četvrtfinala:

    07:00 1A/ Pobjednik Meč 29 – Utakmica 35

    08:30 1B/ Pobjednik Meč 30 – Utakmica 36

    10:00 Mađarska/ Pobjednik Meč 27 – Utakmica 37

    11:30 1D/ Pobjednik Meč 28 – Utakmica 38

    Četvrtak 25.07, polufinala:

    10:00 Pobjednik Utakmica 35/ Pobjednik Utakmica 36

    11:30 Pobjednik Utakmica 37/ Pobjednik Utakmica 38

    Subota 27.07, finale i za 3. mjesto:

    10:00 Za treće mjesto

    11:30 Finale

     

     

    Izvor:antenam.net

    Comments (0)

    Ostavite komentar

    Related News